لوگوی سانیر

فروش موتور دیزل و ژنراتور

با محصولات و خدمات سانیر بیشتر آشنا شوید

هسته اصلی محصولات سانیر محدود به فروش موتور دیزل و ژنراتور، فروش مولد برق، فروش قطعات یدکی اصلی و سرویس و تعمیرات نمی‌باشد و بر اساس نیازمندی مشتریان و صنایع کشور، شخصی‌سازی تولید و تامین محصولات و خدمات نیز در سانیر مورد بررسی و انجام قرار می گیرد.

سانیر با اتکا به تجربیات فنی، تولیدی و بازرگانی، تیم متخصصی را ایجاد نموده که پاسخگوی نیازمندی های مشتریان در زمینه های متنوعی از قبیل مشاوره خرید موتور دیزل و ژنراتور، طراحی و مهندسی مولدهای برق، تامین نیازهای مشتریان از قبیل نصب، راه اندازی، آموزش، سرویس و تعمیرات انواع موتور دیزل و ژنراتور می باشد.

دیزل ژنراتور و راهکارهای تامین انرژی

تامین انرژی به عنوان یکی از نیازهای اساسی جامعه، اهمیت بسیاری دارد. در بسیاری از مواقع به دلایل مختلف مانند قطع برق، نیاز به تامین انرژی پایدار و مطمئن احساس می‌شود. یکی از راهکارهای مورد استفاده در این مواقع، استفاده از دیزل ژنراتور است.

بهره مندی از مولدهای برق دیزلی یا گازی جهت تامین نیروی برق، در اغلب پروژه های تولیدی، ساختمانی، راهسازی و معدنی نهادینه شده است. همچنین دیزل ژنراتورها به عنوان منابع پشتیبان و قابل اعتماد تامین برق مراکز تفریحی، تجاری، اداری، درمانی و حتی مسکونی، جایگاه ویژه ای کسب نموده اند.

برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از قیمتهای فروش موتور دیزل ژنراتور و مولد برق سانیر از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید تا بهترین مشاوره را بر اساس نیاز مجموعه خود دریافت نمایید.