Menu
موتور / قوای محرکه

موتور پرکینز / قوای محرکه

موتورهای پرکینز و کاترپیلار در دامنه وسیعی بطور مشترک تولید می شوند و تنها در رنگ و برند با هم تفاوت دارند.

سانیر به عنوان نماینده پرکینز، محصولات و خدمات متنوع با بالاترین سطح استانداردها را در زمینه موتورهای دیزلی و گازسوز پرکینز و همچنین سیستم انتقال قدرت ارائه می نماید که دامنه وسیعی از توان و مشخصات فنی را در بر می گیرد. ما موتورهای پرکینز با بازدهی و کارایی بالا که توسط سازندگان ماشین آلات طراز اول دنیا مورد استفاده اند را ارائه می کنیم. به دلایلی نظیر طراحی منحصربفرد، عملکرد بالا، مصرف سوخت پایین، هزینه نگهداری کم و دامنه وسیع توانی، موتورهای پرکینز متناسب با نیازمندی های مشتریان و منطبق بر کاربری های مورد نظر ایشان از قبیل ماشین آلات راهسازی، کشاورزی، صنعتی، ریلی، دریایی، مولد برق ومی باشند.

سانیر طراحی، نصب نمونه (Prototype) و تامین انبوه موتورهای پرکینز را برای بیش از 30 ماشین مختلف در ایران با موفقیت انجام داده است. لذا تولید کنندگان و شرکت های متعدد و نام آشنایی از موتورهای پرکینز که سانیر در تیراژ بالا برایشان تامین نموده است، استفاده می نمایند. از آن جمله می توان موارد زیر را برشمرد:

راه آهن ج.ا.ایران، مپنا، کمباین سازی ایران (اراک)، کمباین سازی تبریز، کمپرسورسازی تبریز، مبارز اصفهان، هبار تولید، لیفتراک سازی سهند تبریز، سپاهان لیفتر اصفهان، پایور دیزل آسیا، مهندسی سازند، انرژی گستر سعدی و

موتورهای صنعتی پرکینز (دور متغیر)

موتورهای صنعتی (غیرجاده ای) پرکینز که تماماً از سوی سانیر ارائه می شوند، محرک اصلی ماشین آلات متعددی نظیر صنعتی، کشاورزی، راهسازی و ریلی می باشد. سانیر موتورهای دیزلی (و گازسوز) پرکینز که استانداردهای آلایندگی تا Stage 5 و Tier 4 را پوشش می دهند، در دامنه توانی 12 تا 800 اسب بخار تامین می نماییم.

موتورهای زمینی پرکینز (دور ثابت)

سانیر تنها نماینده رسمی پرکینز، تامین کننده عمده انواع موتور زمینی پرکینز برای ساخت مولدهای برق می باشد که بعضاً تحت شرایط کاری و محیطی سخت و خشن کار می کنند. موتورهای پرکینز در دامنه توانی 3 تا 2083 کیلووات به ازای هر موتور، مناسب برای انواع کاربری نظیر اضطراری، پرایم و دائم کار می باشند که در دامنه وسیعی از کاربری در یک دیزل ژنراتور پرکینز تک تا چندین دستگاه پارالل و نیروگاههای تولید همزمان برق و حرارت (CHP) مورد استفاده می باشند. مولدهای برق پرکینز 1500 دور در دقیقه (50 هرتز) و 1800 دور در دقیقه (60 هرتز)، میتوانند هم برق مورد نیاز یک سایت ساده را تامین نمایند و هم با شبکه برق سراسری سنکرون شوند و برق را به شبکه تزریق کنند.

موتورهای دریایی پرکینز

سانیر موتورهای دریایی پرکینز را برای مصارف مولدهای برق دریایی (12 تا 218 کیلووات مکانیکی) و محرک اصلی کشتی های تجاری و تفریحی تامین می نماید. پکیج کامل دیزل ژنراتورهای دریایی نیز از دیگر محصولات این شرکت می باشد.

محصولات مرتبط

تعمیرات پرکینز

تعمیرات پرکینز

سانیر طیف وسیعی از فعالیت های خدمات پس از فروش نظیر عیب یابی و دیاگنوستیک، سرویس های دوره ای، تعمیرات اساسی، نصب، آموزش و وارانتی را بر روی محصولات خود و محصولات مشابه داخلی و وارداتی در سطح کشور ارائه می نماید.

قطعات یدکی پرکینز

قطعات یدکی پرکینز

سانیر تامین کننده قطعات پرکینز، لوازم یدکی پرکینز و تعویض و نگهداری از موتور های پرکینز در ایران به وسیله متخصصین این شرکت

دیزل ژنراتور پرکینز / ژنراتور گازسوز پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز / ژنراتور گازسوز پرکینز

سانیر ارائه کننده نیروگاه های تولید پراکنده و تولید همزمان برق و حرارت، با سوخت گاز، دیزل و مازوت، با محرک موتور و با دور متوسط یا آرام می باشد.