Menu
تعمیرات پرکینز

سرویس و تعمیر موتور پرکینز

تعمیرات پرکینز یکی از مسائل مهم خدمات پس از فروش و همچنین سرویس و نگهداری محصولات پرکینر محصوب می‌شود و همچنینهسته اصلی کسب و کار سانیر بر رضایتمندی مشتریان بنا شده است. تمام تلاش ما در جهت تامین محصولات درجه یک و ارائه خدمات از زمان خرید تا پس از تحویل آن به مشتریان می باشد.

تعمیرات پرکینز و خدمات پس از فروش، در برخی محصولات مانند موتورهای پرکینز دارای اهمیت بیشتری هستند. خدمات ما به تعمیر موتور پرکینز فروخته شده از طریق سانیر محدود نمی شود و دربرگیرنده محصولات وارداتی سایر واردکنندگان و شرکت ها نیز می باشد، چه بصورت موتور پرکینز تک و یا موتور پرکینز وارداتی که بر روی یک ماشین یا دستگاه نصب شده است.

ما تمامی انواع تعمیرات پرکینز ، خدمات فنی و پشتیبانی نظیر عیب یابی الکترونیکی و مکانیکی (دیاگ)، سرویس ، تعمیرات جزئی و تعمیرات اساسی را برای انواع موتور پرکینز نصب شده بر روی ژنراتور، ماشین آلات صنعتی، کشاورزی، راهسازی، دریایی و ریلی ارائه می دهیم.

اگرچه پایه طراحی تمامی موتورهای دیزلی بر اساس یک علم مشخص و تقریباً واحد می باشد، تکنولوژی های بکار رفته در هر موتور پرکینز و همچنین متریال استفاده شده در ساخت، سبب شده است تا موتورهای پرکینز نیز همانند سایر برندها، دانش فنی و دستورالعملهای خاص خود را برای کاربری، سرویس، نگهداری و تعمیرات داشته باشند. لذا پیشنهاد می گردد برای تعمیر موتور پرکینز خود، از کارشناسان آموزش دیده، با تجربه و تجهیز شده سانیر، تنها نماینده رسمی پرکینز در ایران، کمک بگیرید تا ضمن صرفه جویی در زمان و دستیابی به بهترین کیفیت تعمیراتی، هزینه های تعمیرات موتور پرکینز و بهره برداری از آن به حداقل برسد.

تعمیرات پرکینز نیاز به تخصص کافی ، آشنایی انواع موتورها و تنظیمات خاص دارد. اگرچه تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در سطح کشور وجود دارند، لیکن لزوماً همه این افراد با تنظیمات خاص موتورهای پرکینز، بالاخص سری های جدید پرکینز، آشنا نیستند و به ابزارهای مخصوص آن موتور دسترس ندارند. لذا در نهایت تعمیر به نتیجه مطلوب منجر نمی گردد. به دفعات دیده شده که برخی مشتریان برای صرفه جویی در هزینه، تعمیرات موتور پرکینز خود را به افراد متفرقه واگذار کرده اند و نهایتاً مجبور شدند تا هم مجدداً قطعات یدکی پرکینز را خریداری کنند و هم بهای تعمیرات تخصصی را بپردازند. در برخی موارد نیز خرابی ناشی از تعمیرات نادرست، امکان تعمیرات مجدد را فراهم نمی نماید.

بر اساس نوع طراحی و همچنین سیاست های تعمیراتی و بازرگانی پرکینز، ممکن است برخی قطعات مانند انواعی از پمپ انژکتور، توربوشارژر، دینام، بُرد الکترونیکی (ECM / ECU)، قابل تعمیر در ایران نباشند و یا دانش فنی و تجهیرات لازم برای انجام تعمیرات صحیح در ایران موجود نباشند. لیکن برخی از مشتریان به جای عمل به توصیه پرکینز در تعویض آن قطعات، اقدام به تعمیر آنها می نمایند و نهایتاً به نتیجه مطلوب نمی رسند و ضمن از دست دادن زمان و صرف هزینه تعمیرات، مجبور به پرداخت جهت خرید قطعه مربوطه می شوند.

ما همواره ضمن درنظر گرفتن منافع مشتریان، بهترین گزینه را برای تعمیر یا تعویض قطعات به ایشان اعلام می نماییم و معتقدیم چنانچه بعد از تعمیرات پرکینز توسط شرکت سانیر ، مشتریان دستورالعمل های سرویس و نگهداری را به درستی اجرا نمایند، می توانند از حداکثر توان و حداکثر عمر موتور خود بهرمند شوند.

در حوزه خدمات پس از فروش موتورهای پرکینز (و موتورهای مشترک با کاترپیلار)، سانیر آماده ارائه موارد زیر می باشد:

بازدید، کارشناسی، بررسی اصالت موتور پرکینز
عیب یابی مکانیکی و الکترونیکی (دیاگ)
سرویس های دوره ای، تعمیرات جزئی
تعمیرات اساسی (اورهال)

محصولات مرتبط

موتور پرکینز

موتور پرکینز

سانیر به همراه موتور، سایر اجزاء و سیستمهای ماشین آلات را نیز ارائه می نماید. سیستم انتقال قدرت، سیستم هیدرولیک و داشبرد از آن جمله هستند.

دیزل ژنراتور پرکینز / ژنراتور گازسوز پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز / ژنراتور گازسوز پرکینز

سانیر ارائه کننده نیروگاه های تولید پراکنده و تولید همزمان برق و حرارت، با سوخت گاز، دیزل و مازوت، با محرک موتور و با دور متوسط یا آرام می باشد.

قطعات یدکی پرکینز

قطعات یدکی پرکینز

سانیر تامین کننده قطعات پرکینز، لوازم یدکی پرکینز و تعویض و نگهداری از موتور های پرکینز در ایران به وسیله متخصصین این شرکت